יתרונות מיטה מתכווננת לחולים ולסובלים מכאבים

מיטה מתכווננת

מיטה מתכווננת

שינה על מיטה מתכווננת

שינה על מיטה מתכווננת

אם אתה מתעורר עייף, ייתכן שלא היה לילה עם שינה טובה. הנה כמה סיבות למה אתה יכול לישון טוב יותר במיטה מתכווננת!!


מיטה מתכווננת משפרת את איכות השינה, במיוחד לאנשים הסובלים בשינה או סובלים מהפרעות נשימה, כגון דום נשימה חסימתית בשינה ונדודי שינה. מיטה מתכווננת יכולה לעזור לסובלים מכאבים, לאנשים עם פציעות שונות ולחולים המתאוששים לאחר מחלה או ניתוח להשיג שינה טובה יותר.

מנקודת המבט של פיזיותרפיה, מיטה מתכווננת יכולה לעזור לאנשים עם הפרעות נשימה מסוימות. המטופל יכול לכוונן לעצמו את העמדה המאפשרות לו נשימה טובה יותר, כגון זו שמעלה את פלג גופו העליון. הוא עשוי לנשום בקלות רבה יותר, מה שיאפשר לו לישון טוב יותר ולהרגיש יותר נח.

מיטה מתכווננת עוזררת למטפלים
מיטה מתכווננת מועילה לא רק לחולים, היא גם מסייעת למטפלים שלהם. לדוגמא, על ידי התאמת הגובה והנחת הראש והרגל על המיטה, החולה יהיה מסוגל להיכנס ולצאת ממנה בקלות וידרוש פחות סיוע מהמטפלת שלו. במקביל, המטפלת תימנע מהתכופפות מוגזמת ולא תאמץ את הגב כדי לעזור למטופל להיכנס ולצאת מהמיטה.

איך מיטה מתכווננת שמציעה עמדות שונות - משענת ראש, רגל וכוונון גובה - עוזרת לחולים ולכאבים?
מיטות מתכווננות מאפשרות לחולה הסובל מבעיות שרירים ושלד לישון בתנוחה הנוחה ביותר, ולכן הוא נמנע מלהפעיל לחץ על המפרקים או על השרירים הפגועים והכואבים. דבר זה שימושי במיוחד כאשר לחולה לוקח הרבה זמן להתאושש, או אם הוא סובל מכאבים או ממחלה כרונית.

לחולה עם פציעה בברך, המיטה יכולה להתכוונן כדי לאפשר לו לישון עם הברך הכפופה. בחולים עם כאבי גב, קשישים או אלה שנפגעו ממחלה או שיש להם מוגבלות תנועה, המיטה יכולה להתכוונן לגובה מתאים כדי להפוך את הכניסה והיציאה מהמיטה לקלה יותר. המיטה מאפשרת לבעלי נפיחות ברגל או לאחר ניתוח החלפת מפרק, לנוח במצב מורם במיטה, מסייעת להפחית את הנפיחות ולקדם את הריפוי. המנוחה הרבה פחות כואבת בגובה נכון, וזה אפשרי עם מיטה מתכווננת. זה לא רק נוח יותר, אלא גם מקל על הקושי של כניסה ויציאה מהמיטה בשעה ששרירי הרגליים חלשים.

איך מיטה מתכווננת עוזרת לנשים בהריון?
נשים הרות רבות מוצאות שיותר נוח לישון או לנוח כשרגליהן מונחות גבוה, כדי להפחית את הנפיחות ברגליהן. בד בבד, מצב זה מספק תנוחה נוחה לגב התחתון שלהן.

נהלים מסוימים עשויים לדרוש מנוחה ממושכת במיטה, וחולים יכולים לפתח כאבי גב משוכב או יושבים במיטה במשך זמן רב מדי. מיטה המאפשרת התאמה לתפקידים שונים יכולה להקל על חלק מהבעיות הללו. יכולת להתאים את הגובה ומיקום המזרון של המיטה כדי לאפשר למטופל להיכנס ולצאת ממנו בקלות רבה יותרו גם מעודד אותו לעזוב את מיטתו לעתים קרובות יותר, מה שיכול לעזור כדי למנוע בעיות מסוימות הקשורות למנוחה ממושכת במיטה.
Share to Facebook Facebook Share to WhatsApp WhatsApp Share to LinkedIn LinkedIn Share to Google+ Google+