מיטה זוגית מתכווננת לשיפור הזוגיות!

המיטות המתכווננות נכנסו לחיינו בסערה גדולה שעודנה בעיצומה. בין אם מדובר במיטת יחיד או מיטה זוגית מתכווננת, הן מצאו את דרכן לבתים רבים ובמאמר זה תוכלו ללמוד עליהן את כל הפרטים החשובים.

מהי מיטה מתכווננת?

אם בעבר היינו רגילים לישון על מיטה שטוחה ולהתאים את הגוף שלנו אליה, הרי שבשנים האחרונות המודעות לאיכות השינה עלתה ולכן התחילו לייצר מזרנים איכותיים יותר וגם את המיטות המתכווננות. מיטה מתכווננת, היא מיטה המורכבת משלושה חלקים: איזור הראש והצוואר, איזור הגב ואיזור הרגליים. כל אחד מהחלקים האלו ניתן להזזה ולהתאמה מקסימלית לישן במיטה.

הרציונל

השינה היא חלק מאוד חשוב ביום של כל אחד מאתנו. היא זו, המאפשרת לנו גדילה תקינה ובריאה וגם תפקוד מלא לאורך היום. הרציונל מאחורי מיטות מתכווננות הוא לאפשר שינה איכותית יותר בזכות היכולת לשנות את התנוחה בקלות. שינוי התנוחה נעשה באופן עצמאי בעזרת שלט, המחובר למנגנון החשמלי של המיטה. כך, כבר אין צורך בהוספת כריות מתחת לרגליים או מאחורי הגב כדי להרימם.

זוגיות מתכווננת

כאשר מתחילים לדבר על מיטה מתכוננת, היתרונות שלה הופכים למשמעותיים יותר. לדוגמה, העובדה שמיטה זוגית מורכבת משתי מיטות יחיד מחוברות היא בעלת יתרונות אדירים בשל העובדה, שכל אחד מבני הזוג יכול להתאים לעצמו באופן עצמאי את התנוחה המתאימה לו בכל רגע נתון מבלי להשפיע על השני.

שעות הפנאי

השעות שאנו מבלים במיטה אינן רק שעות השינה שלנו! מרביתנו נוהגים גם לצפות בטלוויזיה, לקרוא עיתון או ספר ואף לעבוד עם המחשב במיטה. בעזרת מיטה זוגית מתכווננת תוכלו לעשות זאת בנוחות ובקלות, מבלי לרפד את המיטה בכריות ומבלי להפריע למי שנמצא לצדכם.

מיטה חשמלית

כאמור, מיטות מתכוננות הן כאלו בזכות המנגנון החשמלי שלהן. למנגנון זה יתרונות רבים, בעיקר בזכות האמינות שלו והיכולת שלו לשמור על התפקוד הגבוה שלו לאורך זמן רב. כמו כן, העובדה שהמנגנון נשלט באמצעות צמוד למיטה, מאפשרת לכל אחד מבני הזוג לשלוט בתנוחה הרצויה לו מבלי לצאת מהמיטה.

תמיכה נוספת

מלבד הפינוק והנוחות שנותנת המיטה המתכווננת, ישנן אוכלוסיות שנעזרות בה בשביל תפקוד יום יומי. קשישים ונכים לדוגמה, נעזרים במיטות המתכווננות כדי לעבור ביתר קלות בין מצב של ישיבה למצב של עמידה ולהיפך וכך גם לגבי מצב שכיבה. האפשרות להרים כלפי מעלה את החלק של הראש והצוואר מרימה את השוכב במיטה למצב ישיבה ומשם, הדרך לעמידה היא קלה יותר בעבור אוכלוסיות אלו.

מניעת עימותים

היות שכל מיטה זוגית מתכווננת מורכבת משתי מערכות נפרדות בעלות שני מנגנונים נפרדים, אין צורך בעימותים בין בני הזוג לגבי ריפוד המיטה או שינוי המצב שלה. זהו היתרון הבולט של המיטה הזוגית המתכווננת. כל אחד מהצדדים נשלט בנפרד מהצד השני וכך ניתן לשנות את מצבי המיטה בהתאם לרצון של כל אחד.

גדלים שונים לצרכים שונים

כיום, בנוסף למיטה הזוגית, ניתן לרכוש מיטות מתכווננות בכל הגדלים. יש מיטות יחיד, מיטה וחצי, מיטות זוגיות וגם מיטות בהתאמה לצרכים שונים. אם כבר הזכרנו צרכים שונים, בעת רכישת מיטה מתכווננת, חשוב לשים לב בעיקר לאיכות המזרן ואיכות המנגנון החשמלי שלה ולוודא שהמיטה היא בעלת תו תקן מתאים. כמו כן, ניתן גם לרכוש מיטות עם שדרוגים שונים כמו חלוקה של המיטה לחלקים רבים יותר ועוד. הכל שאלה של צורך ושל התקציב, אותו אתם מוכנים להשקיע במיטה המתכווננת החדשה שלכם.

Share to Facebook Facebook Share to WhatsApp WhatsApp Share to LinkedIn LinkedIn Share to Google+ Google+