מיטה מתכווננת לכל אחד

מיטה מתכווננת

מיטה מתכווננת

מיטה מתכווננת

מיטה מתכווננת

בעבר, המיטות המתכווננות היו נחלתם של העשירים בלבד, אך לא עוד. כיום, כל אחד יכול להרשות לעצמו לרכוש מיטה מתכווננת ולכן באנו להסביר על היתרונות שלה לכל אחד ואחת.


חשיבות השינה הרציפה
שינה טובה ורציפה מאפשרת לנו לשמור על ריכוז גבוה במהלך היום ואף משפיעה רבות על מצב הרוח הכללי שלנו. לעיתים קרובות, אנו מוצאים עצמנו לא מרוכזים ואף עצבניים במשך כל היום מבלי לדעת, שבמהלך הלילה שנתנו הייתה טרופה ולא מספקת לגופנו. מחקרים רבים מצאו, שבמהלך שנת הלילה מופרשים בגופינו הורמונים, האחראיים על מצב הרוח ועל הגדילה וכאשר השינה אינה טובה, הם אינם מופרשים כראוי ולכן, זוהי ההשפעה.

התכווננות לצרכים
המיטה היא אחד המקומות, בו אנו מבלים שעות רבות ביותר מתוך היממה בכל יממה. במיטה אנו ישנים, קוראים, צופים בטלוויזיה ועוד. היות שכך, מיטה מתכוננת היא פתרון פרקטי על מנת שנוכל לשהות בה שעות רבות מתוך היממה תוך כדי כל פעילות שנרצה בנוחות מירבית.

אז מה עושים?
רוכשים מיטה טובה באמת! מיטה מתכווננת היא הפתרון האידאלי לכל מי שחשוב לו לישון טוב בלילה. מערכות שינה מתכווננות נועדו בדיוק לצורך קיומה של שינה טובה בעזרת האפשרות לכוון את המיטה לתנוחה הנוחה ביותר לשינה בלחיצת כפתור בלבד ועל כך נרחיב מיד.

דרך הפעולה
מערכת מיטה מתכווננת היא מיטה בעלת מנגנון חשמלי, המאפשר שינויי תנוחה של הראש, הגב והרגליים בעזרת שלט המחובר אליה. בנוסף, תחתית המיטה עשויה מלוחות של עץ, אשר תומכות במזרן המיוחד למיטה זו. הייחודיות של המזרן הוא הגמישות שלו באזורים השונים, כך שגם הוא משנה את צורתו בהתאם לשינוי התנוחה במיטה.

לבני נוער
בני נוער רבים נהנים מיתרונותיה של מערכת שינה, שמתאימה את עצמה לצרכיהם. היא מאפשרת להם לישון טו בלילה ולקום רעננים ליום הלימודים שלהם, לקרוא במיטה, לצפות בטלוויזיה שלהם ואף להשתמש במחשב הנייד שלהם במיטה מבלי לרפד אותה בכריות לשם שינוי בתנוחה.

לזוגות
מיטות מתכווננות הוא פתרון מצוין לזוגות בעלי צרכים שונים בשינה ובמהלך השהות היום יומית במיטה. מערכות שינה זוגיות הן אמנם מיטה אחת, אך היא מחולקת לשני חלקים, כאשר כל אחד מבני הזוג יכול לשלוט בצד שלו של המיטה ולכוון אותו בהתאם לצורך שלו באותו רגע נתון מבלי להפריע לצד השני.

לקשישים
קשישים רבים זקוקים לעזרה ותמיכה בעת קימה מן המיטה היות שמדובר בפעולה, הדורשת שימוש בשרירים רבים בכל חלקי הגוף. מיטות מתכוננות מאפשרות לקשיש להרים את החלק העליון של גופם בעצמם בעזרת השלט האישי וללא קבלת עזרה מגורם חיצוני. תכונה זו של המיטה מאפשרת לקשיש להיות בעלי ביטחון גבוה יותר ולסגל לעצמם עצמאות רבה יותר.

בעלי תחביבים
תחביבים רבים מהנים יותר כאשר הם נעשים במיטה כגון: קריאה, צפייה בטלוויזיה, שימוש במחשב נייד ועוד. מיטה מתכווננת הופכת את התחביבים האלו למהנים הרבה יותר כאשר ניתן לעשותם במיטה בנוחות מלאה ולהחליף תנוחה בלי מאמץ במעבר בין תחביב אחד לאחר ובין ערות לשינה.

לסיכום
ללא קשר לגילכם, לסטטוס שלכם בחיים או לתפקידכם בעבודה, מיטה מתכווננת יכולה בהחלט להתאים לחדר השינה שלכם במדויק! כל אחד יכול ליהנות מיתרונותיה בדרכים שונות ולצרכים שונים מהאחר וכל מה שחשוב הוא לבחור את המיטה המתאימה לכם מבחינת המידות שלה, העיצוב שלה והמזרן שלה. כל אלו ביחד יהפכו את שעות השינה והערות שלכם במיטה לחוויה יוצאת מגדר הרגיל!
Share to Facebook Facebook Share to WhatsApp WhatsApp Share to LinkedIn LinkedIn Share to Google+ Google+