מיטות מתכווננות – יתרונות רפואיים ופרקטיים

מיטה מתכווננת

מיטה מתכווננת

הם לקחו את העולם בסערה. אנשים מכל קבוצות הגיל ישנים טוב יותר, מרגישים יותר טוב, ונהנים ממיטה שעליה הם יכולים לקרוא, לישון, לעבוד ולצפות בטלוויזיה בנוחות, והיא אף מקלה עליהם בבעיות רפואיות כמו דלקת פרקים וסוכרת. ברוכים הבאים לעולם הרחב של מיטות מתכווננות.

מאמר זה יעסוק:
היתרונות הרפואיים של מיטות מתכווננות
יתרונות אורח החיים של מיטות מתכווננות

היתרונות הרפואיים של מיטות מתכווננות
שינויים פשוטים בדרך השינה שלך יכולים להיות בעלי השפעה עמוקה על הבריאות שלך. מיטה מתכווננת תאפשר לך לקבל שינה נינוחה יותר וכשהיא מוצבת כראוי, הא גם יכולה להקל על כאבים רבים ועל ובעיות רפואיות, הכוללים:

כאב גב תחתון: כוונון המיטה למעלה או למטה מפזר מחדש את הלחץ על פני הגוף שלך, ויכול לעזור להקל על כאבים בגב התחתון. בנוסף, אתה יכול למעשה למתוח את הגב שלך על המיטה, ולאט לאט להוריד אותו למטה.

צרבת: הרמת הראש בזמן השינה מסייעת לשמור על חומצות הבטן שעלולים להגיע עד הוושט ולגרום לצרבת.

סוכרת: מיטה מתכווננת יכולה לספק הקלה מחלק מתופעות הלוואי של מחלה זו. לדוגמא, סוכרת יכולה לגרום לזרימת דם לא תקינה, במיוחד ברגליים. הרמת הרגליים בזמן השינה יכולה להקל על מצב זה.

אסטמה: שינה בתנוחה זקופה לוקחת את הלחץ מהריאות, אשר יכול לעזור למי שסובל מאסטמה או דום נשימה בשינה.

דלקת פרקים: מי שסובל מדלקת פרקים שגרונית יכול להתנחם בעיסוי טיפולי רגיל. מיטות מתכווננות רבות מצוידות בפונקציות עיסוי המספקות הקלה בעת הצורך.

יתרונות פרקטיים של מיטות מתכווננות
מיטות מתכווננות מציעות יתרונות רבים גם בשיפור סגנון החיים:

צמצום ומניעת הנחירות: שותף השינה שלך יודה לך. העלאת ראש המיטה שבע מעלות יכול לצמצם ולפעמים אף למנוע נחירות על ידי תמיכה במערכת הנשימה ועמוד השדרה שלך.

לקרוא, לאכול ולצפות בטלוויזיה: להערים כריות מאחורי הגב הוא שיפור לטווח קצר ביותר כאשר אתה רוצה לקרוא או לצפות בטלוויזיה במיטה, כי הם כל הזמן צריכים להיות מנופחים. מיטה מתכווננת מאפשרת לך לשבת זקוף ומציעה תמיכה לעמוד השדרה ונוחות רבה יותר מאשר כריות.

עיסוי: ישנם יתרונות רבים לעיסוי הגוף: הוא מפחית את הלחץ, מוריד לחץ דם ומקל על כאבי ראש, כאבי מתח ולחץ בעיניים, שלא לדבר על יתרונות רבים אחרים. עם מיטה מתכווננת, אתה יכול לקבל עיסוי לילי שגם יכין אותך לשנת לילה נינוח יותר.

נוחות זוגית: אתה רוצה להישאר עד מאוחר בלילה, ולסיים את רומן המסתורין שלך. שותף השינה שלך פרש מוקדם וצריך לעצום עין. מיטה מתכווננת נותנת לכם ליהנות משני העולמות כשכל צד פועל באופן עצמאי.
Share to Facebook Facebook Share to WhatsApp WhatsApp Share to LinkedIn LinkedIn Share to Google+ Google+