10 סיבות לבחירת מיטה מתכווננת

מיטה מתכווננת

מיטה מתכווננת

שלד מיטה מתכווננת

שלד מיטה מתכווננת

בבואך לקנות מיטה, מומלץ להתחשב ברכישת מיטות מתכווננות, אם יש לך בעיה רפואית או לא. מיטה מתכווננת מספקת מגוון רחב של הטבות, כולל שינה נוחה, אורח חיים בריא, ולילות מהנים יותר בחדר השינה שלך. להלן רשימה עם 10 סיבות לקנות מיטה מתכווננת, המבוססת על משובים המתקבלים משירות לקוחות, חקר שינה, ודעה רפואית מקצועית:

1- הגדלת שעות של שינה טובה: מיטת מתכווננת היא השקעה מצוינת. הוא מספק נוחות ושעות שינה מומלצות ביום. המיטה מסוגלת להתאים לגוף ועוזרת לך לישון ולחלום טוב יותר.

2- טיפול בנחירה: שינה על הגב מאפשרת לנחירות להתרחש. מיטה מתכווננת תומכת בעמוד השדרה ומערכת הנשימה שלך, מה שעוזר בעניין הנחירות. בנוסף, אתה לא מפריע לבן זוגך לישון.

3-למנוע דום נשימה בשינה: לפני שהנחירות תמוגרנה, אתה גם יכול לעכב דום נשימה בשינה. הפרעת שינה זו עשויה להופיע באדם שכבר נוחר במשך זמן רב.

4- להפחית את הסיכויים לבעיות לב: דום נשימה בשינה משפיע על הלב ויכול לתקוע את מערכת הלב וכלי הדם בקלות. עם זמן שינה נאות, יהיו לך פחות חששות בדבר הפרעות לב המשויכות לשינה לא רציפה. מיטות מתכווננות עשויות לסייע לא רק בשינה, אלא גם במחלות הנובעות מחוסר שינה.

5- הפחתת כאבי גב: עמוד השדרה נמצא במנוחה בזמן שאתם ישנים, בעיקר במצב בו הגוף מסוגל להשיג את המיקום האופטימלי באפס כבידה. כאבי גב יופחתו אחרי שינה טובה במיטה מתכווננת.

6- למנוע מצבים בריאותיים אחרים: עם מיטה מתכווננת, ניתן למנוע מחלות אחרות אשר נגרמות ממחסור בשינה ראויה כמו אסתמה, לחץ ומצבים אחרים שמופעלים על מי שחסר שעות שינה ומי ששנתו מופרעת לעיתים קרובות.

7- להרגיש כל יום רענן אחרי ההתעוררות: כאשר אתה יכול להשיג שינה טובה, אתה יכול להסתכל קדימה ולהיות רענן ונמרץ. אחרי תחושת התחדשות כזו, תוכל לקחת כל דבר יותר בקלות.

8- עיסוי חינם בבית: מיטות מתכווננות מסוימות מסוגלים לספק טיפולי עיסוי, והוא מתמשך עד שהמיטה תסגור באופן אוטומטי את תוכנת העיסוי.

9- יותר כיף במיטה הנוחה: נוחות המיטה המתכווננת ואפשרויות ההרמה, מאפשרות לך לצפות בסרט או בתוכנית טלוויזיה על המיטה או פשוט להירגע ולקרוא מגזין או ספר מעורר השראה.

10- לבצע את העבודה מתוך המיטה: אם אתה נהנה מהמיטה, אז למה לא לבצע את עבודתך עליה? תשלום חשבונות באינטרנט יכול להיות פחות מלחיץ כשהנעימות של המיטה המתכווננת משחררות את המתחים שלך.

השוואת מיטה מתכווננת ומיטה רגילה
בשל ההתקדמות הטכנולוגית היום, הצרכנים מקבלים את האפשרות באיזה סוג מיטה הם רוצים לישון. בעבר ניתן היה לראות מיטה מתכווננת רק בבתי החולים, אבל היום אתה יכול לקבל מיטה מתכווננת לחדר שינה שגם מעוצבת למופת. לפני הקניה, חשוב לדעת על היתרונות והחסרונות של המיטה המתכווננת והמיטה הרגילה. זכור כי לבחירת המיטה תהיה השפעה ישירה על איכות השינה והנוחות שלך, כך שאתה חייב לשקול את הבחירה שלך בתבונה.

שלדת מיטה רגילה
שלדות מיטה רגילות הן מסגרות המיטה הטיפוסיות שאתה רואה בבית. מי שקונה מיטה רגילה, עליו לוודא שהעיצוב, הסגנון והצבע של מסגרת המיטה משלימות את העיצוב הפנימי של החדר. מסגרות מיטה רגילות עשויות מחומרים שונים כמו עץ או מתכות מלוטשות. הן יכולות להיות מותאמות אישית גם לצרכים ולהעדפות של הלקוח. בדרך כלל, מסגרות למיטה רגילות אלה באות עם משענות ראש.

שלדת מיטה מתכווננת
מסגרת מיטה מתכווננת היא החלק בה המטופלים יכולים להתאים את הראש ולהעלות את הרגל על ידי סיבוב פשוט או באמצעות שלט רחוק. בעבר, אנשים חשבו כי מיטה מתכווננת מתאימה רק לאנשים חולים אבל היום, שימושיה הרבים הוכיחו כי היא מועילה לכולם. מסגרת מיטה מתכווננת יקרה יותר בגלל הטכנולוגיה בה היא משתמשת. ישנן מסגרות מיטה מתכווננות שמגיעות עם שלט רחוק אלחוטי ואז לא צריך לקום להתאים את המיטה באופן ידני. מסגרת מיטה מתכווננת עשויה גם לבוא עם אפשרות עיסוי להרגעת הגוף.

השוואת מיטות

למרות שמסגרת מיטה מתכווננת אינה מציעה התאמה אישית רבה לחדר, יש לה הרבה יתרונות. מיטה מתכווננת היא מושלמת עבור אנשים הסובלים מבעיות שינה, נחירות, אסטמה, כאבי גב ודלקת פרקים. ההבדל העיקרי בין שתי המיטות הוא היכולת של המיטה המתכווננת למצב את המזרן בזווית מסוימת, כך שהגוף לא ישכב באופן שטוח. שכיבה שטוחה מובילה למספר סיבוכים בריאותיים ואת אלה ניתן למנוע על ידי הרמת עמדת הראש והרגליים בזמן השינה.

צריך לדעת כי מזרן שטוח אינו תומך בעקמומיות הטבעית של הגוף. זו הסיבה שהגוף יכול לחוות כאב ואי נוחות כשהוא מתעורר. 85% מהלחץ על הגוף מופחת כאשר ישנים על מיטה מתכווננת. מיטה מתכווננת נותנת לגוף להרגיש יותר בנוח ולשפר את איכות השינה. בסך הכל, מיטות מתכווננות עוזרות בקידום בריאות טובה יותר. היא עשויה להיות יקרה יותר מאשר המיטה הרגילה, אבל מהווה השקעה מצוינת עבור בריאותכם. כשחושבים על המצבים הבריאותיים שיכולים להימנע עם מיטה מתכווננת, היא בהחלט שווה את זה.
Share to Facebook Facebook Share to WhatsApp WhatsApp Share to LinkedIn LinkedIn Share to Google+ Google+