מתכננים לרכוש מיטה חדשה? כאן תקבלו את כל המידע הרלוונטי על מערכות שינה מתקדמות, שיעניקו לגוף שלכם את כל מה שהוא צריך מהמיטה שלו! אז מדוע כדאי לכם לרכוש מיטה זוגית אורטופדית וגם מתכווננת? מוזמנים לקרא!

בחירת מערכות שינה מתקדמות יכולה בהחלט להיות מבלבלת, לכן ריכזנו עבורכם כל מה שצריך לדעת על מערכות שינה ועל הדרך לבחור את הטובה ביותר עבורכם.

הצורך

כולנו זקוקים לשינה טובה, משום ששינה טובה משפיעה עלינו רבות בתחומים רבים ושונים של החיים ועליהם נרחיב בהמשך. כדי שנוכל ליהנות משינה טובה ואיכותית, אנו זקוקים לתנאים האופטימליים ואחד העיקריים שבהם הוא מערכת שינה איכותית, שתוכל לספק לגוף את הדרוש לו להמשך התנהלות תקינה.

מבחינה בריאותית

אחת הסיבות שבגללן ראוי לקחת את בחירת המיטה ברצינות היא הסיבה הבריאותית. כאשר מערכת השינה היא טובה, היא מעניקה תמיכה מלאה לגב והיות שאנו נמצאים במיטה במשך שעות ארוכות בכל לילה, תמיכה זו הינה חשובה מאוד למניעת והפחתת כאבי הגב הנפוצים כל כך כיום. הדבר נכון גם לגבי תמיכה בשאר חלקי הגוף, שצריכים את המנוחה שלהם לאחר תלאות היום יום.

מערכות שינה מתקדמות, כדוגמת מיטות מתכווננות, מעניקות לגוף את התמיכה הדרושה לו ואת התנוחה הטובה ביותר בשבילו ובכך משפרות משמעותית את זרימת הדם אל חלקי הגוף השונים. כמו כן, הן גם משפרות את איכות השינה בכך שהן מאפשרות נשימה קלה יותר ובכך הן עוזרות במניעת נחירות, הקלה בהתקפי אסטמה ובעיות נשימה שונות נוספות.

בריאות הנפש

אם יש לכם ספק חשוב שתדעו, ששינה טובה לא תורמת רק לגוף, אלא גם לנפש. בזמן השינה הגוף מפריש את ההורמונים האחראיים על מצב הרוח שלנו ליום שלמחרת ועל יכולת הריכוז והתפקוד הכללי שלנו. שינה לא טובה במשך תקופה ממושכת עלולה להוריד משמעותית את מצב הרוח שלנו ואף להוביל למצבי דיכאון ועוד.

תפקוד יום יומי

חשוב לזכור, שאיכות השינה שלנו משפיעה רבות גם על התפקוד היום יומי שלנו. כולנו מכירים את הימים האלו, לאחר שינה לא מספקת מבחינת הכמות או האיכות. בימים אלו אנו חסרי סבלנות וחסרי יכולת להתרכז כבימים שלאחר שעות שינה ארוכות וטובות. הדבר מורגש בכל תחומי החיים ואין ספק, שזוהי סיבה מספיק טובה להשקיע במערכת שינה מתקדמת ואיכותית!

הפתרון

הפתרון המושלם למיטה איכותית ונוחה, שתאפשר לכם שינה טובה הוא מיטה מתכווננת חשמלית. המיטה המתכווננת, המגיעה כמיטה חשמלית או כמיטה מכאנית, מאפשרת לכם למצוא את התנוחה הנוחה ביותר בשבילכם לשינה טובה. המיטה המתכווננת החשמלית היא מהנחשבות והנחשקות ביותר מבין מערכות שינה מתקדמות אפשריות, בעיקר בזכות האפשרות לשנות תנוחה בלחיצת כפתור וללא צורך לצאת מהמיטה.

התאמה לגיל

יש גילאים, בהם בחירת המיטה היא חשובה במיוחד. לדוגמה, לתינוק לא נהוג לרכוש מיטת מבוגרים ולהפך. באותה המידה, ישנם גילאים, ובעיקרם גיל הזהב, בהם מומלץ לרכוש מערכת שינה מתקדמת על מנת להקל על הישן בה. אם ניקח כדוגמה את גיל הזהב, הרי שבעזרת מיטה מתכווננת חשמלית יוכל הקשיש לשכב ולקום ביתר קלות וכמובן, לקבל מענה לצרכים הפיסיולוגיים הייחודיים לשכבת גיל זו כדוגמת לחץ דם, קשיים בתנועה ועוד.

בחירת מערכת שינה מתקדמת

בחירת מערכות שינה מתקדמות, כשבראשן נמצאת המיטה המתכווננת החשמלית, נעשית בראש ובראשונה לפי הגודל הדרוש. הכוונה היא לכך, שישנן מיטות מתכווננות בגודל של מיטת יחיד, מיטה וחצי או מיטה זוגית ועליכם לבחור את המיטה המתאימה לצורך שלכם ולגודל החדר, אליו היא מיועדת. כמו כן, מומלץ לבחור אותה גם לפי נוחות השכיבה עליה מתוך מחשבה, שהיא תשמש אתכם במשך שעות רבות בכל יממה ולמשך שנים.

Share to Facebook Facebook Share to WhatsApp WhatsApp Share to LinkedIn LinkedIn Share to Google+ Google+