מזרנים למיטות מתכווננות

מלבד מיטות מתכווננות אנו מציעים ללקוחותינו מגוון רחב של מזרנים איכותיים, מזרני לטקס, מזרני ויסקו ומזרני סויה. בעמידה בכל התקנים והסטנדרטים האירופאים המקובלים בשוק.

מזרני הלטקס הייחודיים שלנו מיוצרים על ידי חברת Sapsan צרפת, ברישיון של Pirelli איטליה, יצרנית הלטקס הגדולה באירופה. הלטקס שלנו הינו חומר טבעי המופק מתחליב עץ הגומי (קאצ'ו) בעל כושר התאוששות גבוה במיוחד. מזרני הלטקס שלנו מעניקים נוחות מירבית והתאמה מושלמת למבנה האנטומי של גוף האדם. רמת האוורור והדחיסות מותאמים באופן מושלם לזרימת הנוזלים בגוף.
מזרני הלטקס שלנו עמידים לאורך זמן ובעלי בלאי נמוך במיוחד. מזרני הלטקס מכילים כמות עצומה של תאי אוויר זעירים אשר מקבלים תחלופת אוויר עם כל תנועה של השוכב עליהם, פעולה שמותירה את המזרן נקי וסטרילי לאורך שנים רבות.
מזרני ויסקו וויסקו בהזרקה הם המזרנים היחידים המיוצרים ללא שימוש בדבקים (פטנט רשום) המזרן היחיד בעל תבנית יציקה היקפית. הטכניקה היחידה המאפשרת הזרקה על משטח ארגונומי. עמיד לאורך זמן עד פי 2 מויסקו אחר (נבדק עבדתית).
בעל כושר התאוששות מהיר (באופן יחסי לויסקו אחר).
ויסקו הוא חומר רגיש לטמפרטורה, המשנה את מצב הצבירה שלו בהתאם לחום הגוף. תכונה זו מתאימה את המזרן באופן מדויק למרקם גוף המשתמש, תוך הגדלת פני שטח השינה. הויסקו שלנו הוא בעל יכולת ספיגה של 80% ובזכות זאת מפזר את עומס הגוף, מסייע בסחרור מחזור הדם ומונע את תופעת העקצוץ.
הויסקו שלנו מקטין באופן משמעותי את כמות התזוזות בלילה.

מזרני הויסקו שלנו עומדים בכול דרישות התקינה והאיכות בשוק האירופאי המשותף EES
*תקן Oeko Tex 100 דרגה IV המאשר כי המזרן אינו מכיל DBT ו- TBT.
*תקן 1957/00 EN מבטיח שמירת גובה המזרן לאורך תקופת האחריות.
*תקן 1982 Bs 5852 חלק 2 מאשר את עמידות החומר בפני התלקחות.
*תקן 1412 MB מאשר כי החומר מכיל מינרל טבעי אנטי בקטריאלי פעיל המונע הופעת בקטריות ואינו מכיל CFC (כוליפורמים המזיקים לסביבה ולשכבת האוזון).

Share to Facebook Facebook Share to WhatsApp WhatsApp Share to LinkedIn LinkedIn Share to Google+ Google+