חברת סוויס סיסטם מביאה לישראל את המנועים האיכותיים של חברת OKIN גרמניה העומדים בכל דרישות התקן הגרמני ודרישות מכון התקנים הישראלי.

לפי כך המנועים המותקנים במיטות סוויס סיסטם בטוחים לשימוש ואין כל חשש לקרינה

לנוחיותכם מצורפים בזאת דוחות בדיקה.

לצפייה בדוחות, לחץ כאן

השימוש ב-2 מזרנים במיטות סוויס סיסטם אינו מורגש לחלוטין. בזמן ההתקנה אנו משתמשים במערכת מעצורים ייחודית אשר מצמידה את המזרנים יחד בצורה כזאת של יזוזו בכלל. פרט לכך, לסוויס סיסטם יש טכנולוגיות מיוחדות המאפשרות שימוש בסדין אחד העוטף את 2 המזרנים והמקנה הרגשת שימוש כמו במזרן אחד.
המידה המומלצת למיטה מתכווננת היא 180/200 כלומר רוחב 180 ס"מ ואורך 200 ס"מ, זוהי מידה מרווחת ומאפשרת שימוש טוב ומהנה במיטה המתכווננת,swiss system מאפשרת בחירת של כל המידות.
בכדי להתאים עבורך את המערכת הנכונה כל מה שאנחנו צרכים זה רק את מידות חדר השינה אשר בו תורכב המיטה.

לשם כך יש לנו את המומחים הטובים ביותר בנושא התאמת מזרן באופן אישי לצרכים של כל משתמש. מעבר לכך swiss system נותנת לך אפשרות להתנסות על המזרן שהותאם עבורך, למשך 30 יום ובמידת הצורך החלפת המזרן ככל שיידרש עד אשר נמצא את המזרן הנכון עבורך.

בסל מוצרינו ישנם 21 סוגים שונים של מזרנים אשר נותנים מענה ייחודי לכל צורך, swiss system נחשבת לחברה מובילה בתחום פתרונות השינה לאנשים עם צרכים מיוחדים, המזרנים שלנו נמצאים בבתי מרפא בארץ ובעולם אשר אף מזרן אחר לא יכול לתת בו הפתרונות הדרושים.

כיום אין כבר גודל סטנדרטי אחד, המידה הפופולארית היא 160 רוחב ו 200 אורך, למזרן זוגי, המידה הבאה המבוקשת למזרן זוגי היא 140/190 , מידה זו אינה מומלצת אלה במקרים בהם רק משתמש אחד ישן על המזרן או המקום בו מונח המזרן קטן במיוחד. Swiss system מייצרת כל מידה בהתאם לדרישה

אין המלצה גורפת לזמן השימוש במזרן, על המשתמש לשים לב לשינוי במזרן המשפיע לרעה על תמיכת המזרן, הפרמטרים שיכולים להשפיע על אורך החיים של המזרן הם רבים ובין היתר כוללים את : משקל המשתמש, המשטח עליו מונח המזרן, האם זהו מזרן קפיצים או מזרן ללא קפיצים (אורך החיים של מזרן קפיצים קצר בדרך כלל ממזרן ללא קפיצים) האם זהו מזרן צד אחד שלא ניתן להפוך, ועוד אחרים.

בכול מקרה גופנו משתנה במהלך השנים והדרישות לתמיכה בזמן השינה משתנות גם כן, לפי כך מומלץ להחליף מזרן אחת ל - 8 עד 10 שנים.

Share to Facebook Facebook Share to WhatsApp WhatsApp Share to LinkedIn LinkedIn Share to Google+ Google+